fbpx
Image
Uwierz, że to, co chcesz zrobić jest wykonalne. Mierz wysoko, próbuj do skutku. Bądź odważny. Ciesz się tym, co robisz i ciężko pracuj. Dotrzymuj słowa. Bądź lojalny wobec innych. Dbaj o swoje dobre imię.    Richard Branson

Kim Jesteśmy

Kameralne sale szkoleniowe Hołowczyc Space to kreatywna przestrzeń w zaciszu Starego Mokotowa – do organizacji spotkań, śniadań biznesowych, szkoleń i warsztatów, do pracy indywidualnej i w grupach. Zajmujemy się wynajmem powierzchni szkoleniowej oraz profesjonalną obsługą spotkań warsztatowych.

Co Zapewniamy

Sale Konferencyjne


Nieformalne, w pełni przygotowane sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego oraz ogrodu

Catering


Na miejscu przygotowujemy śniadania i przerwy kawowe, współpracujemy ze sprawdzonym dostawcą zdrowego i smacznego cateringu, uwzględniając diety bezglutenową, wegetariańską i wegańską

Nasz Zespół


Jesteśmy ambitnym i otwartym zespołem, zapewniającym profesjonalną obsługę i dobrą atmosferę

LUDZIE

Aneta Hołowczyc

jest założycielką Hołowczyc Space.

Zarządzała i współtworzyła Studio N16, kameralną przestrzeń konferencyjną w Warszawie. Od wielu lat związana z Włosko-Polską Izbą Przemysłowo-Handlową jako tłumacz konsekutywny, ze specjalizacją w kontaktach i negocjacjach B2B. Przez kilkanaście lat związana z rynkiem farmaceutycznym.


Lubi pisać, słuchać ludzi i uczyć się. Lubi siebie - szczególnie, gdy jest odważna. Ma słabość do Alberta Einsteina, teorii światów równoległych i słów rymowanych. Jej ulubiony cytat pochodzi z filmu Królowa Pustyni w reżyserii Wernera Herzoga: „Potrafię robić wszystkie najważniejsze rzeczy w życiu.

Misja i filozofia

Naszą misją jest tworzenie na mapie Warszawy miejsca, w którym każda firma podejmująca z nami współpracę będzie mogła poczuć się profesjonalnie zaopiekowana. Wierzymy, że tworząc kameralną powierzchnię i dbając o dobrą atmosferę sprzyjamy odprężeniu i dobremu samopoczuciu, niezbędnym w procesie nauki.

Filozofię Hołowczyc Space
opieramy na założeniu, że każde szkolenie czy spotkanie biznesowe to duże wydarzenie w firmie i ważny element jej rozwoju. Proces kontraktowania wynajmu powierzchni wymaga zazwyczaj wielu ustaleń.
Firmy dbają o każdy szczegół, dlatego czujemy się w obowiązku z równą uważnością otoczyć klientów opieką oraz zadbać o ten czas i przestrzeń, aby korzyści wyniesione z warsztatów i spotkań były jak największe.

Naszą pracę zaczynamy od zrozumienia potrzeb klienta w zakresie warunków, powierzchni i czasu, jakich potrzebuje na przeprowadzenie warsztatów. Pytamy o charakter działalności firmy, charakterystykę szkolenia czy spotkania i staramy się zaproponować najlepsze naszym zdaniem rozwiązania. Zawsze, kiedy to możliwe, spotykamy się z naszym klientem – poznajemy się i rozmawiamy, ponieważ wierzymy w budowanie relacji i dwustronną komunikację.

NASI KLIENCI

Client 6
Client 2
Client 1
Client 4
Client 5
Client 3